Johnnyho tetování

17. března 2012 v 23:44 | Hattie

,,Každý jeden obrázek na těle, jsem vždy považoval za součást svého deníku a představuje určité místo a čas, takže jsem v tom pokračoval doteď. Opravdu si vedu deník a opravdu do něj píšu neustále. Což je dobré pro mozek, ale tetování má také svůj vlastní příběh." - Johnny DeppHlava indiána

První z Johnnyho mnoha tetování je hlava indiánského náčelníka, která zdobí jeho pravý biceps. ,,Mé první tetování jsem si nechal udělat ještě k byla v Hollywoodu tak trochu zakázaná... Nikdy v roce 1983, 1984. Bylo mi 17, nechal jsem si vytetovat hlavu indického náčelníka." Johnny si nechal hlavu Cherokee náčelníka vytetovat na počest své babička, která byla Cherokee indiánka.Srdce a Betty Sue

Johnnyho další tetování je srdce, uvnitř kterého je vepsané jméno jeho matky - "Betty Sue", na levém bicepsu. Nechal si ho udělat 31. května 1988.

Opilec navždy

Na jeho pravém rameni, nad hlavou indiánského náčelníka, můžeme vidět tetování s nápisem "Wino Forever". Původně měl vytetování "Winona Forever", podle jeho bývalé dívky Winony Ryder. Když se rozešli, nechal umazat z jejího jména dvě poslední písmenka - tak vznikl "opilec" ("wino").Převrácený trojúhelník

Nad jménem své matky má vytetovaný obrácený trojúhelník. Johnny neřekl, co pro něj toto tetování přesně znamená, ale říká že převrácený trojúhelník je znakem žen, srdce nebo vyjádřením romantické lásky.
Symbol "The Brave"
imagebam.com
Tento symbol jsme mohli vidět ve filmu "The Brave", který Johnny režíroval a zahrál si v něm. Má ho na vnitřní straně pravého předloktí. ,,Zákadní otázky vašeho života: Kam mám jít? Co mám dělat? O čem tohle všechno je? ... věčný zmatek. Tahle kresba představuje něco více než tohle, také představuje myšlenku neustálého zpovídání nás samotných na věci, které jsme udělali. To zpovídání nikdy neskončí. Nikdy by jste neměli stát stranou, zaujměte svoji pozici. Musíte čelit věcem, které o se stanou, musíte čelit okolí, lidem, kteří předstírají, že vědí všechno a těm, co tvrdí, že mohou řídit Váš život. Zpovídání, zkoumání a vyšetřování sami sebe, to je klíč. Nikdy se nevzdat." - Johnny Depp.

Tři obdélníky

Tři obdélníky na jeho pravém ukazováčku mají možná stejní význam, jako jeho další tetování - 3. Jednou je popsal jako "trvalé telefonní čmáranice".

Číslo '3'

Mezi palce a ukazováčkem levé ruky má Johnny vytetované číslo '3'. Podle Johnnyho: ,,Trojka je pro mě magické číslo. Je to hodně kreativné číslo. Trojuhelník, trojice, vždyť více, dva lidé dokáží stvořit dalšího člověka. Trojka je mystické, magické číslo." Na jedné akci ale zase řekl: ,,Je to jen trojka, chlape. Jednou mi ji tam nechal udělat kamarád, když jsme se nudili."


Lily-Rose

Johnny nosí jméno své dcerky blízko u srdce. Jednotlivá písmenka jsou udělaná z malých nerozvitých poupat růží.

Jack a letící pták

Z filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly si Johnny nechal vytetovat letícího vrabčáka nad mořem, nechal si ho otočit tak, aby letěl směrem k němu a přidal k tomu i jméno svého syna.
Lebka se zkříženými hnáty

Na vnější straně pravé nohy, dole, má Johnny vytetovanými hnáty a pod ní slova "Smrt je jistá".

?

Otazník má na vnitřní strane pravé nohy, nad kotníkem. Je to součást symbolu "The Brave".


Silence, exile, cunning

Toto tetování si nechal Johnny vytetovat v roce 2008 na levou ruku. Jedná se o citát z knihy "A Portrait of the Artist as a Young Man" od Jamese Joyce. V překladu by to mělo být něco jako "mlčení, vyhnanec, prohnanost", ale tím si nejsem vůbec jistá.
Tři srdíčka

Tetování na vnitřní straně Johnnyho levé paže Johnny poprvé ukázal na natáčení filmu "The Rum Diary" v březnu 2009. Představují jeho rodinu - Vanessu a dvě děti. Dvě srdíčka u sebe by měla zobrazovat Jacka a Lily-Rose.
Námořník a servírka

Tato dvě nová tetování získal Johnny pravděpodobně 20. prosince 2009. Objevily se informace, že Johnny strávil u tatéra s těmito tetováními 2 hodiny, ačkoli by na to měl tatér potřebovat více času. Tetování na jeho pravé paži je jeho dědeček jako námořník. Tetování na druhé ruce ukazuje jeho matku v uniformě servírky (pracovala v hotelu Holiday Inn).

Pěst Gonzo

Na přední straně jeho levé holeně má Johnny tzv. "pěst Gonzo", kterou nejprve objevil při natáčení Pirátů z Karibiku 4, 22. června 2011 na Hawaji. Nad pěstí má Johnny něco napsaného, nechal si to vytetovat o pár dní později.
Lebka

Toto tetování se objevilo poprvé na horní části Johnnyho pravé paže na konzertě "Voices for Justice" v Arkansasu, 28. srpna 2010. Zobrazuje lebku se zkříženými hnáty.

Salve Ogum

Na vnější straně levé paže má Johnny vytetovaného "Oguma" s nápisem "Salve Ogum". Ogum je Afro-Americký bůh. Je tam zobrazený jako komická hlava s korunou. Je možné, že Johnny nakreslil předlohu tetování sám. "Salve" je protugalsky/latinsky a znamená to "oslavovat" nebo "zachránit". Johnnymu udělal tetování Jonathan Shaw, když byl s Johnnym v roce 2010 na Havaji.


Tři malé tečky

Tři malé tečky má Johnny na vnitřní straně levého kotníku. Poprvé byly k vidění při natáčení Pirátů z Karibiku - Prokletí Černé perly. Další důkaz - Johnny miluje číslo 3!

Havran

Johnny si nechal udělat nové tetování někdy v červenci nebo srpnu 2011. Má ho na levém rameni, pod "Salve Ogum". Je to havran, obrázek pochází z karetní hry s názvem "Rook", hra je populární ve východní Kentucky. Johnny si nechal pozměnit obrázek tak, že havran drží místo dvou karet tři (opět ta trojka).Ching

7. října 2011 byli Johnny Depp a Damien Echols viděni na Sunset Strip. Navšívili Johnnyho oblíbený tetovací salón - Shamrock. Damien si nechal udělat obrovské tetování, zatímco Johnny si nechal udělat to samé, jen v menší verzi.
'Lebkový' klíč

Toto tetování bylo porvé viděno 11. dubna 2012, když Johnny vystupoval s Marilynem Mansonem na Golden Globe Awards. Je podobné lebce Harley Davison. Johnny ještě neřekl, jaký má býznam.

Nápis na zápěstí 'No Reason'

24. dubna 2012 bylo viděno další Johnnyho tetování. Je to nápis na jeho pravém zápěstí - No Reason. Poprvé bylo viděno na CinemaConu. Marilyn Manson si nechal udělat stejné tetování. (Dokonce udělal i písničku se stejným jménem.)
LES FLEURS DU MAL

Tohle tetování ještě bohužel nebylo na Johnnym vidět. S velkou pravděpodobností si ho ale nechal Johnny vytetovat společně s Marylinem Mansonem, oba dva by měli mít to stejné. ,,Oba máme vytetovanou stejnou věc. Bylo to bolestivé, ale užili jsme si to. Je to velké tetování kostry a stromu, které je přes celá záda. Je to obrázek s knihy 'Květy zla' od Baudelaire. To je má oblíbená kniha," řekl Manson.Tim
Johnnyho 25. tetování je psané runami a nápis uvnitř něj znamená jméno jeho velice dobrého přítele. S Timem Burtonem natočil hodně filmů a už několikrát se ukázalo, že jsou dobří přátelé a tohle je jeden z důkazů.

Převrácené Z (blesk)

Tetování, které vypadá jako velký blesk nebo převrácené Z nebo N má Johnny na pravé hřbetu levé ruky. Poprvé jsme ho mohli vidět, když byl Johnny přijat do indiánského kmene Komančů 16. května 2012, tudíž to s tím možná nějak souvisí. Také by to mohla být runa S, což by znamenalo 'Slunce'.


Tak, co jsem napočítala, tak Johnny má v této době 26 tetování, takže na první fotce rozhodně nejsou zobrazena všechna. Pochybuji ale, že by se našla fotka, kde by Johnnymu byla tahle všechna tetování vidět. Jsem zvědavá kam si dá další... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julli Julli | Web | 29. května 2012 v 13:30 | Reagovat

Páni no hledím. Miluju chalpi s tetováním a Johnny má ty tetování hrozně zvláštní a moc se mi líbí jednotlivé významy. Jde vidět, že každé jeho tetování je vyloženě něčím, pro něj důležitým :).

2 MaikelW MaikelW | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:17 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

3 ZdenekL ZdenekL | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:05 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na weheartjohnny.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

4 WaclawA WaclawA | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 10:53 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama